Pobyt

3 dôvody, prečo je pobyt v apartmáne skvelý nápad

Booking.com
Booking.com

Apartmánový dom je typ turistického ubytovania, ktorý spája komfort izby so službami v hotelovom štýle. Obľubujú ho najmä ľudia, ktorí potrebujú ubytovanie na niekoľko dní, týždňov či dokonca mesiacov.

Ak ešte nie ste presvedčení a preto ste si otvorili tento článok, tak tu sú tri dôvody, prečo by ste s ubytovaním v apartmáne už váhať nemali, ani len o minútu dlhšie.

Prvým dôvodom je flexibilita.

V apartmánovom dome či byte sa môžete voľne pohybovať, prichádzať a odchádzať, ako si len prajete. To vám umožňuje robiť veci tak, aby ste si splnili svoj vlastný harmonogram a nedržali sa striktne pravidiel, ktoré bývajú v hoteloch.

Ďalším je luxus priestoru, ktorý súvisí s predchádzajúcim bodom.

Priestor je najvyšší luxus a je ho veľa vo väčšine z  apartmánov. Ak ste na rodinnom výlete, tak to oceníte ako soľ.

Za A) nie je potrebné rozdeľovať deti a starých rodičov do samostatných hotelových izieb, teraz môžete všetci bývať v jednom byte.

Za B) dostupnosť zariadení v byte znamená, že môžete variť, kedykoľvek si budete priať a pracovať, kedykoľvek potrebujete.

A za C) pobyt v apartmán vám skrátka poskytne priestor na prácu, varenie, relax a spánok.

Posledným dôvodom sú deti a domáce zvieratá.

V tomto druhu ubytovania bývajú k dispozícii  aj zariadenia vhodné pre deti, v ktorých sa môžu vyšantiť do sýtosti.  Detský bazén, vonkajšie alebo vnútorné ihrisko či herňa a množstvo ďalších zábavných atrakcii.

To samé platí aj s domácim miláčikom, ktorý je váš verný parťák na všetkých výletoch.

Či už cestujete pracovne alebo rekreačne, osamote alebo s rodinou či priateľmi, apartmán môže byť jasná voľba, ktorá vám ponúkne množstvo výhod – luxus, priestor a vybavenie za rovnakú, ba dokonca nižšiu cenu ako by ste zaplatili za hotelovú izbu.Prečo je výhodnejšie si dovolenkový dom prenajať ako ho kúpiť?

Booking.com Booking.com Po niekoľkých pobytoch, užívaní si všetkého pokoja a domáceho luxusu, ktorý dovolenkový dom ponúka, môže byť lákavé kúpiť si aj vlastný. Chápem ten pocit, ale keď urobíte krok späť, porozmýšľate a pozriete sa na fakty, uvidíte, že prenájom dovolenkového domu má výhody, ktoré po kúpe domu zmiznú. Jednou z hlavných výhod prenájmu dovolenkového domu [...]

Ubytovanie v riady je príjemné a kvalitné

Booking.com Booking.com Riad je tradičný marocký dom alebo to môže byť dokonca palác, ak je naozaj veľký a prepychový, so záhradou vo vnútri na centrálnom dvore budovy. Všetky riady poskytujú tradičné hotelové ubytovanie. Ale to, čo ich odlišuje od bežných hotelov, je, že váš zážitok je ponorený do kultúry a histórie. Riady sa nachádzajú iba v starých [...]

4 výhody horskej dovolenky

Booking.com Booking.com Bývanie v horách má čaro, aké len tak v meste alebo na predmestí nenájdete. Rastliny a zvieratá žijú oveľa voľnejšie v lesoch, kde je populácia menej hustá a je tu podstatne menej budov. A prebudenie sa na sviežom horskom vzduchu alebo spánok pod veľkou a tichou oblohou, je niečo báječné. Poďme sa spolu pozrieť na [...]

Objavte výhody pobytu v penzióne

Booking.com Booking.com Keď idete na dovolenku, zvyčajne sa od vás očakáva, že miniete veľa peňazí. Samozrejme, musíte minúť nejaké sumu na dopravu, jedlo, ubytovanie, itinerár a mnoho ďalších vecí. Dnešný cestovný ruch poskytuje ľuďom širokú škálu ubytovania od veľkých reťazcov hotelov a chatiek až po nocľah v penzióne, ktorý bude šetrní k vašej peňaženke. Výberom penziónu budete môcť [...]

social position

Share this post